Відбілювання зубів у Черкасах

Коли ви дивитесь на відомих людей із телеекрана, то дивуєтесь наскільки в них білосніжна усмішка. Такого результату можна досягнути за короткий термін часу. Відбілювання зубів в «Сучасній Сімейній Стоматологіі» – це безпечно, безболісно і приємно.

Процедура ЕКО відбілювання допоможе не лише тим, хто полюбляє каву і тютюн, але і людям, які від природи мають жовтуватий відтінок емалі.

Безпечне професійне Еко відбілювання зубів

У нашій стоматології застосовують найсучасніше, найефективніше і найбезпечніше професійне відбілювання зубів, розроблене і опановане в США. Це принципово новий, максимально щадний і ефективний метод професійного відбілювання зубів. Технологія ґрунтується на активації вибілюючого гелю одразу після нанесення на поверхню зубів. Останні дослідження в області стоматології довели, що гель, який використовують, є найбільш безпечним – він не впливає на структуру емалі, не змінює міцність зубів, а лише витісняє забарвлюючий пігмент. Таким чином, процедура відбілювання абсолютно безпечна для зубів і не викликає жодних побічних ефектів.

Процес ЕКО відбілювання триває не більше 2-х годин і дає моментальний результат, який вражає, оскільки за декілька годин Ви можете змінити відтінок зубів від природньо білого до голлівудського білосніжного кольору.

Професійне відбілювання зубів в «Сучасній Сімейній Стоматології» – доступне і безпечне завдяки тому, що у нас працюють висококласні спеціалісти і використовуються найновіші технології.

Процедура відбілювання у нас проводиться з індивідуальним підходом, враховуючи всі побажання пацієнта.