Імплантація зубів в Черкасах

При втраті одного або декількох зубів людина не лише бачить косметичний недолік, але й відчуває погіршення функції пережовування їжі, ускладнення гігієни ротової порожнини, зміщення здорових зубів в бік дефекту. Що і казати про такі труднощі при повній відсутності зубів. Оптимальний метод рішення таких проблем – це імплантація зубів.

Процес передбачає установку штучного імпланту, який за формою нагадує корінь зуба і виготовляється з високоякісного не алергенного медичного титану.

Етапи проведення імплантації в «Сучасній Сімейній Стоматології»

Імплантація зубів – процес достатньо трудомісткий і серйозний. Проводиться він в декілька етапів:

  • Планування. Комплексне дослідження порожнини рота. Діагностика у вигляді комп’ютерної томографії. Складання декількох варіантів лікування. Обговорення вартості і гарантій. Вибір оптимального для Вас плану лікування.
  • Хірургічний етап. Операція з вживлення основи імпланту в кістку щелепи. Абсолютно безболісна і досить швидка.
  • Встановлення абатменту. Встановлення на основу, так званого, абатменту – сполучної ланки між імплантатом и коронкою.
  • Ортопедичний етап. Закріплення зубної коронки на абатмент. В клініці Вам запропонують різні види коронок, і Ви зможете обрати найкраще для себе.

Якщо умови для майбутньої імплантації є недостатніми, хірургом проводяться додаткові операції з нарощення кісткової тканини, за необхідності закритий і відкритий синусліфтинг.

Для покращення загоєння післяопераційної ділянки, зменшення болісності і набряку, прискорення відновлення кісткової тканини у нас впроваджений метод А-PRF (застосування плазми крові пацієнта у вигляді мембран). Також PRF-мембрани використовуються при пародонтиті, рухливості зубів, альвеоліті, кістковій пластиці, остеосинтезі.

В «Сучасній Сімейній Стоматології» всі види хірургічного втручання здійснюються в окремій хірургічній залі, за європейськими стандартами, з використанням лише перевірених імплантологічних систем і максимально безболісно.

Чи доступні Вам послуги з імплантації зубів, можна дізнатися, проконсультувавшись у наших спеціалістів. Стоматологи клініки до кожного випадку підходять індивідуально, ретельно обстежують пацієнта, обираючи найкращий метод лікування.

Ідеальна посмішка – це реальність!